Jsme Pontiro

Jsme česká investiční platforma Pontiro. Nabízíme možnost investovat do našich nemovitostních projektů v České republice a to s nadprůměrným výnosem. Pro všechny přinášíme také jedinečnou možnost podílet se přímo na projektech a to již s minimální investovanou částkou.

Čerpáme z našich několikaletých zkušenostech z oblastí nemovitostí, investic, správy a developmentu. Jsme si vědomi, že bez vás - investorů bychom to nezvládli. Proto děláme a budeme dělat maximum pro vaši spokojenost.

Hodnoty, na kterých vše stavíme

Spolupráci stavíme na třech základních hodnotách:

  • Jednoduchost
  • Důvěra
  • Dlouhodobá spolupráce

Proč vzniklo Pontiro?

Chceme využít naše dlouholeté zkušenosti a pustit se do větších nemovitostních projektů, jakou je např. nákup nemovitosti s následnou rekonstrukcí, výstavba bytového domu a rozprodej po bytech nebo také nákup činžovních domů s cílem následně je dlouhodobě pronajímat.

Abychom mohli projekty realizovat, potřebujeme kapitál. Často hodně kapitálu. A protože se na nás obrací spousta lidí, kteří mají peníze a chtějí je investovat, rozhodli jsme se obě strany spojit. Právě proto vzniklo Pontiro.

Když jsme o spolupráci přemýšleli, chtěli jsme lidem nabídnout něco unikátního. Něco, co na českém trhu s nemovitostmi nikdo nedělá. A proto nenabízíme jen výnos, ale hlavně podíl na dané nemovitosti a celkovém zisku projektu.

Kdo za Pontiro stojí

Bc. Richard Běláč

Jmenuji se Richard Běláč, bydlím v Plzni a nemovitosti se zajímám již od roku 2011. V té době se moc o nájemních bytech nebo investování do nemovitostí nemluvilo, protože se trh vzpamatovával z finanční krize.

Nemovitosti mě nadchly natolik, že jsem zanedlouho koupil první byt na pronájem. A později další a další. Byl jsem spolumajitelem firmy VÁŠ DOMOVNÍK, která se věnuje správě nájemních nemovitostí.

Založil jsem projekt Investujeme do nemovitostí, který ma cíl budovat komunitu a dále vzdělávat investory do nemovitostí. Bez rozdílu zkušeností a znalostí. S tímto projektem a podporou investorů rozhodně nekončím.

Po 10 letech však cítím, že je potřeba udělat další posun. Od investic do jednotlivých bytů, garáží apod. A tím jsou investice do větších projektů, jako jsou bytové domy, komerční budovy, menší development apod. 

Protože máme s Honzou stejné cíle, rozhodli jsme se spojit síly. Jsme si vědomi, že sami to nezvládneme. Také nechceme skončit u jednoho projektu. Proto jsme založili českou investiční platformu Pontiro. Budeme nabízet pouze naše nemovitostíní projekty.

Jan Schejbal

Jmenuji se Honza Schejbal, je mi 36 let a posledních 10 let se naplno věnuji obchodování s nemovitostmi, správě nemovitostí, vlastní stavební a developerské činnosti. V neposlední řadě také financím a investicím.

Za posledních 7 let jsem z nuly vybudoval společnost s majetkem v nemovitostech za více jak 150 mil. Kč a rozhodl jsem se posunout tento způsob podnikání dále.

Vzhledem k tomu, že vlastním i realitní kancelář, setkávám se často s klienty, kteří prodají nemovitost např. z pozůstalosti a ptají se mě, zda bych jim poradil kam tyto prostředky investovat, aby z nich měli pasivní příjem, mohly to jednou předat dětem, ale zároveň aby se o to nemuseli starat.

Jednou jsem přišel na Richardovu akci v Plzni pro investory a zanedlouho poté se zrodil projekt na revoluční investování do nemovitostí, který jsme nazvali Pontiro, jehož cílem je sdružovat drobnější investory, ze kterých se stanou akcionáři nemovitostních společností.